pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Baśnik / Moja twoja wina / Zapisane w chmurze. PAKIET

Autor książki:

Beata Majewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1030 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788324583478
ISBN: 978-83-2458-347-8
Data: 2018-11-13
67.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Baśnik
Nigdy nie jest za późno, by szukać szczęścia.

Trzydziestokilkuletnia Barbara mocno przeżywa niedawny rozwód. Nie poddaje się jednak i próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Za namową przyjaciółki postanawia zająć się zarządzaniem klubu fitness, który pozostawił jej były mąż. Wprowadza twórcze zmiany i zatrudnia nowych pracowników. Jednym z nich jest Marcin - młody fizjoterapeuta i instruktor, który zakochuje się w swej szefowej. Basia wciąż nie potrafi zapomnieć o nieudanym małżeństwie i obawia się związku z młodszym mężczyzną. Czy zdoła odbudować swoje poczucie wartości i otworzy się na nową miłość?
Moja twoja wina
Urszula przyłapuje męża na zdradzie. Decyduje się odejść od niego i zamieszkać w zrujnowanym wiejskim domu odziedziczonym po przyszywanej ciotce. Zdruzgotanej kobiecie nie jest łatwo w nowej sytuacji, ale wspierają ją wieloletnia przyjaciółka oraz rezolutna sąsiadka. Niebawem były mąż zaczyna wykorzystywać Ulę finansowo. Wtedy w życiu Urszuli pojawia się Michał Żuk - początkowo konkurent biznesowy, potem opiekuńczy mężczyzna ratujący ją z opresji. Niestety Michał skrywa tajemnice, które mogą zniszczyć rozkwitający związek.

Zapisane w chmurze
Przygoda, która zamienia się w gorące uczucie
Małżeństwo Magdy znalazło się na równi pochyłej - narcystyczny i wiecznie zajęty mąż już od dłuższego czasu nie zważa na jej potrzeby. Zbuntowana kobieta decyduje się na samodzielną wyprawę wakacyjną do Rumunii. Na miejscu okazuje się, że wynajęta przewodniczka Julia to przystojny młodzieniec o imieniu Iulian. Magda chce zrezygnować z jego usług, ale ostatecznie razem wyruszają w podróż, podczas której nawiązują romans. Zaniepokojony mąż Magdy próbuje odzyskać żonę, ale Iulian ukrywa jego list z przeprosinami. Jaką decyzję podejmie kobieta uwikłana w miłosny trójkąt?

Książka "Baśnik / Moja twoja wina / Zapisane w chmurze. PAKIET" - Beata Majewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 1030 stron i została wydana w 2018 r. Cena 67.09 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.