pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce

Autor książki:

Jack Canfield, Mark V. Hansen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 140x220 mm
EAN: 9788378188223
ISBN: 978-83-7818-822-3
Data: 2015-11-30
Cena wydawcy: 37.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Najlepsze z opowieści, które poruszyły serca ludzi na całym świecie Jack Canfield i Mark Victor Hansen, dwóch najznakomitszych amerykańskich gawędziarzy, ofiarowuje nam humor i mądrość, nadzieję i siłę, dzięki którym łatwiej przetrzymać trudne chwile.

Jeśli pewnego dnia zechcesz przekonać kogoś do działania, zainspirować przyjaciela, nauczyć czegoś własne dziecko, w tej książce znajdziesz słowa, których szukasz...

Jack Canfield jest założycielem serii "Balsam dla duszy". Popiera traktowanie inspirujących antologii jako osobnego gatunku. Na całym świecie jego seria sprzedała się w ponad 123 milionach egzemplarzy, co magazyn "Time" nazwał wydawniczym fenomenem. Canfield jest absolwentem na Uniwersytecie Harvarda, gdzie zdobył wykształcenie psychologiczne.

Mark Victor Hansen jest najlepiej znany jako współautor książek z bestsellerowej serii "Balsam dla duszy". Oprócz tego napisał Power of Focus, The Aladdin Factor, Dare to Win i One Minute Millionaire, pomaga również ludziom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o możliwych drogach do sukcesu. Znany filantrop, pracuje m.in. dla takich organizacji jak Habitat for Humanity, Amerykański Czerwony Krzyż, March of Dimes i Childhelp USA.

Książka "Balsam dla duszy. Opowiadania krzepiące serce" - Jack Canfield, Mark V. Hansen - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2015 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]