pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ballady i Romanse. Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku

Autor książki:

o. Adam Szustak OP

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Medialna 7
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788395539060
ISBN: 978-83-9553-906-0
Data: 2020-07-15
29.90  39.90  10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy jest przepis na miłość? Co zrobić, by miłość zakwitła w naszym życiu? Czy istnieje miłość na zabój, na zawsze? Gdzie jej szukać? Jak wejść w związek tak, żeby on miał sens? Jak pielęgnować miłość?
?Ballady i romanse? powstały z myślą o osobach, które pragną po bożemu tworzyć swoje najważniejsze ludzkie relacje: chcą znaleźć miłość swego życia lub sprawić, by miłość, w której już trwają - jeszcze lepiej i piękniej się rozwijała. Książka uświadamia, że budowanie związku to długi i wielowymiarowy proces, ale mogą mu towarzyszyć absolutnie niewiarygodne rzeczy.

W książce o. Adam Szustak bierze pod lupę podstawowe pojęcia dotyczące miłości i przygląda się jej fazom, od etapu singla i szukania miłości, po etap wejścia w miłość na serio, przypieczętowany przysięgą małżeńską. Podpowiada, jak mądrze skorzystać z czasu randkowania i narzeczeństwa, by zbudować bliską, zdrową i fascynującą relację na całe życie.

Dla kogo?
Dla singli
Dla zaczynających związek
Dla tych, co chodzą już dłużej
Dla narzeczonych
Dla przygotowujących się do ślubu
Dla małżonków nadrabiających zaległości :)

Książka "Ballady i Romanse. Od zakochania do miłości, czyli krótki niepodręcznik budowania związku" - o. Adam Szustak OP - oprawa twarda - Wydawnictwo Fundacja Medialna 7. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]