pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Autentyczność
Tytuł książki:

Autentyczność

Autor książki:

Stephen Joseph

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788380621770
ISBN: 978-83-8062-177-0
Data: 2017-09-25
28.12  37.90  9.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pozbądź się maski i bądź w życiu sobą.

Potrzeba autentyczności - wyrażania w życiu tego, co naprawdę myślimy i czujemy - leży u podstaw naszego szczęścia. Zwykle jednak, bojąc się odrzucenia i negatywnej oceny, kryjemy się za rozmaitymi maskami bądź stosujemy strategie obronne. Doktor Stephen Joseph, opierając się na koncepcjach psychologów pozytywnych i czerpiąc z własnego bogatego doświadczenia jako terapeuty, krok po kroku ukazuje, jak dotrzeć do swojego prawdziwego "ja" i zyskać odwagę jego wyrażania. Poprzez przykłady z życia i ciekawe ćwiczenia wyjaśnia też, jak możemy wspierać autentyczność u naszych dzieci, pielęgnować ją w związku i opierać się na niej w pracy. Badania naukowe dowodzą bowiem, że ludzie autentyczni są szczęśliwsi, zdrowsi i bardziej spełnieni w życiu.

Przychodzimy na świat jako wspaniałe oryginały i nie powinniśmy żyć jako mierne kopie. Ta fascynująca książka pomoże ci zrozumieć, kim jesteś, i doradzi, jak żyć autentycznie. Obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie szczęśliwego i udanego życia. - Jan Mühlfeit, były prezes europejskiego oddziału Microsoftu

Książka "Autentyczność" - Stephen Joseph - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Make photography easier - okładka książki

Make photography easier

Katarzyna Tusk
Pozytywność - okładka książki

Pozytywność

Barbara L. Fredrickson
Sztuka życia - okładka książki

Sztuka życia

Zbigniew Lew-Starowicz
Produkty podobne:
Żyj pozytywnie - okładka książki

Żyj pozytywnie

Joanna Szczęsna