pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Armie aniołów
Tytuł książki:

Armie aniołów

Autor książki:

Tim Sheets

Dane szczegółowe:
Wydawca: Koinonia
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 236 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788364489228
ISBN: 978-83-6448-922-8
Data: 2017-04-28
21.45  27.00  5.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

ODKRYJ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z TWOIMI NIEWIDZIALNYMI SOJUSZNIKAMI!
Temat aniołów cieszy się dużym zainteresowanie na świecie. Popkultura przykłada wielką wagę do tych niewidzialnych istot, prawie że ubóstwiając je.

Ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się: "Co robią aniołowie i jaki wpływ na ciebie mają podejmowane przez nich działania"? Autor, Tim Sheets przedstawia objawienie oparte na Biblii, połączone z osobistymi doświadczeniami, i zaprasza cię do doświadczenia niewidzialnego świata potężnych niebiańskich wojowników.

Dowiedz się, w jaki sposób aniołowie:
-walczą w duchowej rzeczywistości poprzez udzielanie pomocy, zapewnianie ochrony i przynoszenie uwolnienia
-współpracują z chrześcijanami w przeobrażaniu całych regionów
-ponadnaturalnie współdziałają z zanoszonymi przez ciebie modlitwami do Boga w celu uwolnienia niebiańskich odpowiedzi, aby mógł nastąpić przełom w twoim życiu.

Począwszy od Księgi Rodzaju po Objawienie w Piśmie Świętym możemy przeczytać o różnych spotkaniach z aniołami. Jakub, Daniel, Maria, Jan, a także sam Pan Jezus - oni wszyscy doświadczyli pomocy lub wizytacji anielskiej. Aniołowie są kimś więcej niż niewidzialnymi strażnikami Niebios - są potężnymi wojownikami, których zleceniem jest przezwyciężanie mocy ciemności.

DOWIEDZ SIĘ, JAK WSPÓŁPRACOWAĆ Z BOŻYMI WOJOWNIKAMI I DOŚWIADCZ, JAK NIEBIAŃSKA MOC DZISIAJ PRZEMIENIA TWOJE ŻYCIE, REGION, W KTÓRYM MIESZKASZ ORAZ CAŁY ŚWIAT!
Dr Tim Sheets - pastor, autor książek. Mieszka w południowo-zachodnim Ohio. Po ukończeniu Christ for the Nations Institute w Dallas wrócił w 1979 r. do Ohio, gdzie objął posadę pastora w Oasis Church w Middletown. Jego wizją i celem jest zachęcanie ludzi do bycia autentycznym naśladowcą Chrystusa na ziemi oraz do pełnego pasji ewangelizowania świata. W sercu nosi pragnienie przebudzenia i przemian na całym świecie.

Książka "Armie aniołów" - Tim Sheets - oprawa miękka - Wydawnictwo Koinonia. Książka posiada 236 stron i została wydana w 2017 r. Cena 21.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Obnażenie prawdy. Tom I - okładka książki
Obnażenie prawdy. Tom I Grzegorz Dziechciarz
Wyjaśnić niewyjaśnione - okładka książki
Wyjaśnić niewyjaśnione Stefan Budzyński
Anioły przeznaczenia - okładka książki
Anioły przeznaczenia Andrzej P. Załęski