pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach. Tom 2
Tytuł książki:

Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach. Tom 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 852 s.
Wymiar: 165x238 mm
EAN: 9788325580254
ISBN: 978-83-2558-025-4
Data: 2016-02-15
157.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
Przystępujesz wkrótce do trudnego egzaminu na aplikację radcowską, adwokacką lub notarialną? Nie masz dość czasu na długie i teoretyczne podręczniki? Jeżeli tak, to masz przed sobą pierwszą na rynku publikację, której celem jest szybkie powtórzenie materiału przed tymi konkretnymi egzaminami. W dwóch tomach otrzymujesz skondensowaną wiedzę z kilkunastu dziedzin prawa. Zawarty tu materiał z wielu działów prawa pomaga zdać egzamin na aplikację radcowską i adwokacką.

Tom 2 prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo administracyjne, postępowanie administracyjne, prawo karne, postępowanie karne, prawo karne skarbowe, prawo i postępowanie w sprawach wykroczeń, prawo pracy, prawo korporacji prawniczych.

Nowe, zmienione 10 wydanie zawiera: pytania egzaminacyjne z ostatnich lat, szczegółowe omówienia poszczególnych zagadnień, przy każdym zagadnieniu pytania, które pojawiły się dotychczas na egzaminach, a także pytania, które mogą paść w tym roku.

Autentyczne pytania egzaminacyjne są odpowiednio usystematyzowane i zaktualizowane.

Pod każdym pytaniem znajdziesz odpowiedzi (w tym tę prawidłową), podstawę prawną i dokładne omówienie całego zagadnienia.

Książka "Aplikacje prawnicze w pytaniach i odpowiedziach. Tom 2" - Katarzyna Czajkowska-Matosiuk - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 852 stron i została wydana w 2016 r. Cena 157.70 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Katarzyna Czajkowska-Matosiuk - autor m.in.:
Produkty podobne: