pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Publicystycznie - okładka książki
Publicystycznie pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Zeszyty komiksowe nr 1. Antybohater
książka:

Zeszyty komiksowe nr 1. Antybohater

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Tranzyt
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 54 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 977173330080401
ISSN: 17333008
Data: 2012-03-14
Cena wydawcy: 19.90 złpozycja niedostępna

Zeszyty komiksowe nr 1. Antybohater - opis książki:

Drodzy Czytelnicy, Latem ubiegłego roku, na łamach AQQ nr 30, Witek Tkaczyk pytał:Czy już czas na pismo wyłącznie krytyczne - bez komiksów, a jedynie z tekstami o nich " Nie dowiemy się, jeśli nie spróbujemy. My zaryzykowaliśmy i w Wasze ręce oddajemy pierwszy numer nowego magazynu o komiksie.

Chcemy pisać o komiksach i pozwalać sobie na własną interpretację tego, co dzieje się w polskiej komiksowej kulturze. Mamy ambicję opisywania najciekawszych zjawisk, stawiając je w odpowiedniej perspektywie historycznej i geograficznej. Nie chcemy relacjonować bieżących wydarzeń ani publikować recenzji, gdyż nie sądzimy, by drukowane czasopismo było w stanie konkurować na tym polu z serwisami internetowymi. Szczególnie czasopismo, ukazujące się dwa razy do roku.

Każdy numer Zeszytów Komiksowych będzie poświęcony jednemu zagadnieniu i zilustrowany tematycznie dobranymi rysunkowymi historiami. Chcielibyśmy uniknąć lapidarności i uproszczeń, ale również nudy i hermetyczności.

Drodzy czytelnicy - liczymy na Waszą przychylność, ale uprzedzamy, że nie damy się łatwo zniechęcić! Miłej lektury i do zobaczenia podczas MFK w Łodzi! Michał Błażejczyk i Redakcja

Książka „Zeszyty komiksowe nr 1. Antybohater” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Tranzyt.

Książka posiada 54 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Zeszyty komiksowe nr 1. Antybohater"