pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Sieci komputerowe - okładka książki
Sieci komputerowe pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Akademia sieci Cisco CCNA Exploration semestr 3. Przełączanie sieci...
książka:

Akademia sieci Cisco CCNA Exploration semestr 3. Przełączanie sieci LAN i sieci bezprzewodowe (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 570 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301174644
ISBN: 978-83-0117-464-4
Data: 2013-10-28
Cena wydawcy: 114.00 złpozycja niedostępna

Akademia sieci Cisco CCNA Exploration semestr 3. Przełączanie sieci LAN i sieci bezprzewodowe (+ CD) - Wayne Lewis - opis książki:

Akademia sieci Cisco. CCNA Exploration. Semestr 3 Książka jest oficjalnym podręcznikiem dla uczęszczających na kurs Przełączanie LAN i sieci bezprzewodowe CCNA Exploration Akademii sieci Cisco w wersji 4. Kurs charakteryzuje się wszechstronnym podejściem do nauczania technologii i protokołów niezbędnych do zaprojektowania i zaimplementowania konwergentnej sieci komutowanej. Podręcznik został napisany i zredagowany przez instruktora Akademii sieci tak, aby mógł służyć jako materiał pomocniczy dostępny wszędzie i o każdej porze. Struktura książki pomaga skoncentrować się na najważniejszych koncepcjach i efektywnie wykorzystać czas przygotowywania się do egzaminów.

Nowe udoskonalone komponenty ułatwiające studiowanie i przygotowywanie się do egzaminów: Cele rozdziału - przegląd podstawowych zagadnień omawianych w rozdziale przedstawiony w formie pytań.

Ważne terminy - odwołania do listy wprowadzonych pojęć ze wskazaniem ich definicji w tekście.

Słownik terminów - nowy słownik pojęć liczący ponad 190 terminów.

sprawdzian nabytej wiedzy, pytania i odpowiedzi - umieszczony na końcu każdego rozdziału zestaw pytań sprawdzających stopień opanowania poruszanej tematyki w postaci zgodnej z treścią kursu on-line. Na końcu książki zamieszczono odpowiedzi.

Pytania i zadania problemowe - zestawy pytań i zadań przypominające te występujące na egzaminach CCNA. Na końcu książki zamieszczono odpowiedzi na wszystkie pytania wraz z wyjaśnieniami.

W treści rozdziałów wyróżniono kolejne kroki wykonywanych działań, ćwiczenia z użyciem programu Packet Tracer oraz odwołania do ćwiczeń laboratoryjnych.

CD-ROM dołączony do książki zawiera wiele użytecznych materiałów i informacji przydatnych w procesie edukacji: pliki do ćwiczeń wykonywanych za pomocą programu Packet Tracer 4.1, broszurę z informacjami, jak poprawnie prowadzić dziennik sieci, plik tekstowy z głównymi celami poszczególnych rozdziałów, informacje o karierze zawodowej w branży IT, wskazówki dla osób zamierzających kontynuować naukę.

Książka „Akademia sieci Cisco CCNA Exploration semestr 3. Przełączanie sieci LAN i sieci bezprzewodowe (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN.

Książka posiada 570 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Akademia sieci Cisco CCNA Exploration semestr 3. Przełączanie sieci..."