pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

7 nawyków skutecznego działania. 52 karty z wyzwaniem i inspiracją na każdy tydzień roku

Autor książki:

Stephen R. Covey

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 105x155 mm
EAN: 9788381881067
ISBN: 978-83-8188-106-7
Data: 2021-09-24
Cena wydawcy: 79.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Na podstawie międzynarodowego bestsellera (ponad 30 mln sprzedanych egzemplarzy)
52 karty z wyzwaniem i inspiracją na każdy tydzień roku.

ZESTAW KART MOTYWACYJNYCH NA 30. ROCZNICĘ PIERWSZEGO WYDANIA 7 NAWYKÓW SKUTECZNEGO DZIAŁANIA.

Książka 7 nawyków skutecznego działania Stephena R. Coveya przedstawiająca zasady prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia, które doskonale zniosły próbę czasu, jest po raz pierwszy dostępna w formie zestawu kart ułatwiających rozwój osobisty. Każdy nawyk podzielono na ułatwiające jego wprowadzanie tygodniowe części, które zachęcą zarówno osoby początkujące, jak i dobrze już znające moc siedmiu nawyków, do skupienia się na swoich związkach, wierze w siebie i swoim szczęściu. Pięknie zaprojektowane graficznie karty co tydzień dostarczają wyzwań i skłaniających do przemyśleń pytań, dzięki którym wprowadzisz zmiany do swojego życia osobistego i zawodowego.

[...] mój ojciec naprawdę żył zgodnie z tym, co głosił - był człowiekiem wiernym tym zasadom. Jeśli będziesz realizować ten prosty proces, obiecuję, że zauważysz pozytywne zmiany w relacjach z innymi oraz osiągniesz znacznie wyższy poziom zadowolenia z życia. - Sean Covey

Książka "7 nawyków skutecznego działania. 52 karty z wyzwaniem i inspiracją na każdy tydzień roku" - Stephen R. Covey - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2021 r.