pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Zarządzanie czasem - okładka książki
Zarządzanie czasem pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
12 tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy
książka:

12 tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Emka
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 236 s.
EAN: 9788365068118
ISBN: 978-83-6506-811-8
Data: 2016-09-13
pozycja niedostępna

12 tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy - Brian P. Moran, Michael Lennington - opis książki:

Przewodnik pozwalający osiągać wyniki dzięki skupieniu, zaangażowaniu i odpowiedzialności.

Dwunastotygodniowy rok to system, który narodził się w świecie sportu. Był używany przez najlepszych zawodników, a z czasem został zaadaptowany przez Briana P. Morana i Michaela Lenningtona tak, by można go było używać w codziennym życiu i działalności zawodowej.

To nie jest książka teoretyzująca. 12-tygodniowy rok został sprawdzony przez tysiące klientów i setki przedsiębiorstw, a oprócz tego bazuje na wieloletnim doświadczeniu autorów. Tym, co odróżnia wspaniałych specjalistów i organizacje od licznego grona przeciętniaków, jest umiejętność skutecznego wykorzystywania posiadanej wiedzy. Większość z nas wie, że powinna podjąć takie czy inne działania, ale pomiędzy wiedzą teoretyczną, a tym, co faktycznie jesteśmy gotowi zrobić, istnieje spory rozdźwięk. To właśnie sprawia, że większość ludzi i firm nie jest w stanie w pełni wykorzystać posiadanego potencjału.

12-tygodniowy rok prezentuje sprawdzone sposoby postępowania i zasady skutecznego działania w kontekście dwunastotygodniowych cykli realizacji planów. Z książki dowiesz się, jak wypracować klarowny obraz tego, co naprawdę się liczy i jak wywołać w sobie potrzebę pilnego podjęcia działań. Dzięki niej zrozumiesz, co musisz zrobić, by:
- odzyskać kontrolę nad sobą,
- zwiększyć własne przychody,
- osiągnąć równowagę między różnymi Twoimi priorytetami,
- obniżyć poziom odczuwanego stresu,
- osiągnąć swoje cele w rekordowo krótkim czasie.

12-tygodniowy rok to poradnik przygotowany z myślą o pojedynczych osobach oraz całych organizacjach - to tekst dla każdego, kto marzy o tym, by w ciągu dwunastu tygodni przebić roczne dokonania większości ludzi.

Książka „12 tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Emka.

Książka posiada 236 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "12 tygodniowy rok. Osiągnij w 12 tygodni więcej niż inni w 12 miesięcy"
Kupujący tę pozycję zamówili również: