pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
film:

Śnieżka i fantastyczna siódemka (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190326744
Data: 2020-05-21
30.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim - specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: Wielka szóstka, Zwierzogród, Zaplątani czy Kraina Lodu II, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli - autor ścieżki dźwiękowej do widowiska Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską (Zaplątani, Zwierzogród), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski (Balerina) i Adam Zdrójkowski (Sing), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik (Krudowie).

Pamiętacie, jak wygląda Królewna Śnieżka To teraz na chwilę o tym zapomnijcie, bo w naszej bajce prezentuje się nieco inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i krąglejsza niż zwykle. Jednak, gdy w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, to z ich pomocą dziewczyna zmienia się i przybiera postać klasycznej damy, którą dobrze znacie. Wkrótce nasza bohaterka pozna zawadiacką bandę krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie - ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę przystojny książę, na którego rzucono podstępny czar. Teraz, jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Więc gdy na drodze krasnoludków pojawia się Śnieżka, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak na bohaterów czyha niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. W jej trakcie wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli tylko patrzy się na nie sercem.

Film „Śnieżka i fantastyczna siódemka (DVD)” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 30.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]