pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Bernadetta. Cud w Lourdes - okładka filmu
Bernadetta. Cud w Lourdes pozycja dostępna
Bóg w Krakowie (DVD) - okładka filmu
Bóg w Krakowie (DVD) pozycja dostępna
Księgarnia »
Filmy »
»
Młody Mesjasz (DVD)
film:

Młody Mesjasz (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2016
EAN: 9788375699333
Data: 2016-11-28
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Młody Mesjasz (DVD) - opis filmu:

„Młody Mesjasz” to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: kim jestem? Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania: jakim dzieckiem był Jezus? czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? czy mieli wątpliwości?

Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył? Film uświadamia nam, że bez refleksji nad życiem młodego Mesjasza nie da się zrozumieć ewangelicznej prawdy o jednoczesnym bóstwie i człowieczeństwie Jezusa. Znakomicie prowadzi przez ten świat frapujących pytań i odpowiedzi. Jak przystało na wielkie kinowe dzieło, nie pozwala widzowi przejść wobec niego obojętnie. Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz.

W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy znani z hollywoodzkich produkcji: Sean Bean („Gra o Tron”, Trylogia: „Władca pierścieni”, „Troja”, „Jupiter”, „Marsjanin”) oraz David Bradley („Gra o Tron”, „Harry Potter”). Całości dopełniają znakomite zdjęcia (Joel Ransom) i muzyka nominowanego do Oskara za film „Pasja” Johna Debneya.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Młody Mesjasz (DVD)"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Andriej Rublow. Kolekcja: Ludzie - okładka filmu
Andriej Rublow. Kolekcja: Ludzie Boga Andrej Tarkovsky (reż.)
Pod płaszczem gwiazd. Kolekcja: - okładka filmu
Pod płaszczem gwiazd. Kolekcja: Ludzie Boga Oscar Parra de Carrizosa, Gema G. Regal