pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
film:

Madonna. Droga do sławy

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2014
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906409800201
Data: 2014-11-14
18.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

DVDMadonna - droga do sławy" to film dokumentalny skupiający się na pracy tej niezwykłej kobiety jako tancerki, piosenkarki i aktorki. Od jej oszałamiających videoclipów muzycznych, poprzez niezwykłe występy na żywo, aż po analizę jej często niesłusznie krytykowanej kariery filmowej, ten film jest retrospektywnym spojrzeniem na artystkę, która dostarcza nam rozrywki i to na skalę, z którą niewielu może się równać. .

Materiał DVD zawiera: Rzadkie i klasyczne rejestracje koncertów Madonny, wybrane przez zespół wybitnych ekspertów - Zapomniane materiały filmowe i rzadko oglądane fotografie.

- Eksluzywne wywiady z ludźmi, którzy ściśle współpracowali z Madonną i znali jej życie i karierę, w tym Mark Kamins producent jej pierszego albumu, John Pfaff jej kolega z liceum, Bob Blank właściciel studia nagrań, autorka jej biografii Lucy OBrien, DJ i dziennikarz Kris Needs i inni.

- Analizy, recenzje, krytyki i informacje, które dostarczyli: krytyk muzyczny New York News" Jim Farber historyk muzyczny, pisarz i radiowiec Paul Gambaccini, piosenkarka Kellee Bryan (była członkini zespołu bluespopowego Eternal"), Devon Powers z magazynu Pop Matters" i wielu innych.

- Clipy filmowe Madonny, zweryfikowane przez naszych współpracowników.

Dodatkowe atrakcje DVD - Ilustrowane biografie współpracowników - poznaj zespół profesjonalistów

Film „Madonna. Droga do sławy” - oprawa twarda - Producent/dystrybutor:Agencja Artystyczna MTJ. Cena 18.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]