pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka filmu - Kochaj!
Kochaj! 19.79 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Kobieta sukcesu
Kobieta sukcesu 26.20 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Sen srebrny Salomei
Sen srebrny Salomei 12.87 zł pozycja dostępna!
okładka filmu - Zimna wojna
Zimna wojna 48.74 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Filmy »
»
Kino na weekend. Pakiet zielony. Wieczór panieński / Uprowadzona /...
film:

Kino na weekend. Pakiet zielony. Wieczór panieński / Uprowadzona / Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:HAGI FILM
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5906011004394
Data: 2015-07-10
pozycja niedostępna

Kino na weekend. Pakiet zielony. Wieczór panieński / Uprowadzona / Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi - opis filmu:

Wieczór panieński
Nowy Jork. Grupa czterech licealnych przyjaciółek spotyka się po latach na ślubie jednej z nich. Nieoczekiwanie Becky ( Rebel Wilson - Jak urodzić i nie zwariować, Druhny ), ta najmniej atrakcyjna spośród nich, wychodzi za mąż jako pierwsza. Skromna, przyszła panna młoda prosi swoje przyjaciółki: Regan
( Kirsten Dunst - Melancholia, Spiderman ), Katie ( Isla Fisher - Polowanie na druhny, Wyznania zakupoholiczki ) i Genę ( Lizzy Caplan - Jutro będzie futro, Dziewczyna mojego kumpla ) aby zostały jej druhnami. Przed ślubem jednak czeka je... Wieczór panieński, w czasie którego szalona zabawa wymyka się spod kontroli... Druhny mają tylko jedną noc, aby uratować przyjęcie weselne przed katastrofą...

Uprowadzona
Wyjątkowysuspense thriller" gdzie słowosuspense" jest bardziej niż uzasadnione. Trzy osoby, jeden pokój i zwroty akcji których się kompletnie nie spodziewasz.

"Dobry film powinien zaczynać się od trzęsienia ziemi a potem napięcie powinno stopniowo narastać" - zwykł mawiać Alfred Hitchcock - w przypadku tego filmu jego maksyma sprawdza się w stu procentach!!!
Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi
Londyńczyk Sidney Young (Simon Pegg) to pozbawiony złudzeń intelektualista, który uwielbia i jednocześnie gardzi światem sław i znakomitości. Na co dzień ledwo wiąże koniec z końcem, prowadząc wyspiarski odpowiednik polskiego Pudelka. Życie Sidneya ulega diametralnej zmianie po bankiecie z okazji rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Na imprezę "wkręca się", udając opiekuna Babe - świnki z klasą. Jego podopieczna w spektakularny sposób doprowadza wystawne przyjęcie do ruiny. Zdjęcia z tego skandalu obiegają plotkarskie magazyny, docierając do właściciela prestiżowego nowojorskiego tygodnika Sharps Claytona Hardinga (Jeff Bridges), który - rozbawiony występkiem Younga - ściąga go do pracy w swojej redakcji. Po przyjeździe do Stanów młody dziennikarz odkrywa, że aby zaistnieć towarzysko i zawodowo w świecie show-biznesu i przy okazji zdobyć serce wschodzącej gwiazdki Sophie Maes (Megan Fox), zmuszony będzie do podjęcia wielu kompromisów. O tym, jak bardzo zaprzepaścił swoje ideały przypomina mu tylko nowo poznana koleżanka z pracy, dziennikarka Alison Olsen (Kirsten Dunst).

Fantastyczną komedię Boba Weidea, sięgającą do najlepszych wzorców gatunku (Dziennik Bridget Jones, Był sobie chłopiec), można z powodzeniem nazwać brytyjską odpowiedzią na film Diabeł ubiera się u Prady.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Kino na weekend. Pakiet zielony. Wieczór panieński / Uprowadzona /..."