pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Soyer - okładka filmu
Soyer pozycja dostępna
#Wszystkogra (DVD + CD) - okładka filmu
#Wszystkogra (DVD + CD) pozycja dostępna
Obce niebo - okładka filmu
Obce niebo pozycja dostępna
Księgarnia »
Filmy »
»
Czeskie kino. Restart / Na złamanie karku / Reguły kłamstwa. PAKIET...
film:

Czeskie kino. Restart / Na złamanie karku / Reguły kłamstwa. PAKIET (3 DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Propaganda
Rok wyd.: 2009
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5904833993582
Data: 2012-09-26
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Czeskie kino. Restart / Na złamanie karku / Reguły kłamstwa. PAKIET (3 DVD) - opis filmu:

1 kwietnia Sylvia popełniła największy błąd swojego życia. Porzucona przez chłopaka, wyrusza ulicami Pragi aby za wszelką cenę odzyskać jego miłość. Pokonując jedną przeszkodę po drugiej nieuchronnie zbliża się do wielkiej tragedii, która sprawi, że w wszystko w swoim życiu będzie musiała zacząć do nowa.

Reguły kłamstwa Psychologiczny dramat ze środowiska grupy terapeutycznej, gdzie jedenaścioro ludzi spróbuje zerwać ze swoją przeszłością. Motto ich starań dałoby się jednak sprowadzić do nieziszczalnego pragnienia - obym znalazł siłę zmienić to, co zmienić mogę i pogodzić się z tym, czego zmienić nie mogę; i niech potrafię te dwie rzeczy od siebie oddzielić. Większość ludzi tutaj by chętnie zapomniała o swojej przeszłości. Mają około trzydziestki, a w ich życiorysach znaleźć można wszystkie grzechy świata. Kłamali, kradli, oszukiwali, myśleli tylko o sobie, a jeden z nich nawet zabił. Na razie nikt nie wie, kto, ale prawda wyjdzie na jaw. O ile jest prawdą to, co ludzie nazywają wspomnieniami To nie jest opowieść o kryminalistach. Każdy z nich jest tu dobrowolnie i może odejść, gdy zechce.

Na złamanie karku Współczesna Praga. Dwaj przemytnicy po robocie znajdują w samochodzie dwumiesięcznego hinduskiego chłopca. Sprzedają go bezdzietnej kobiecie, która marzy o dziecku. Jej mąż - Frantisek - jest jednak rasistą. 40-letnia Hana pracuje w centrum dla uchodźców. Jej, o wiele starszy, partner Otakar, przeżywa załamanie podczas wykładów na uniwersytecie. Ich 18-letnia córka przypadkiem dowiaduje się, że Otakar nie rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, z którą ma syna.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Czeskie kino. Restart / Na złamanie karku / Reguły kłamstwa. PAKIET..."