pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Tancerze semestr 1-2 - okładka filmu
Tancerze semestr 1-2 pozycja dostępna
film:

Bunty i Babli (DVD)

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Blink
Rok wyd.: 2005
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 5908241669046
Data: 2011-12-05
pozycja niedostępna

Bunty i Babli (DVD) - Jaideep Sahni - opis filmu:

Para głównych bohaterów, Bunty (Abhishek Bachchan) i Babli (Rani Mukherjee), to niepoprawni marzyciele, beztroscy, zwariowani i niezwykle pomysłowi. Pragnąc urozmaicić swe nudne, małomiasteczkowe życie, wyruszają w podróż po Indiach, po drodze oszukując i naciągając kogo się da. Robią to jednak z wyjątkowym wdziękiem, a do tego pozostają nieuchwytni, dzięki czemu zyskują miano najsłynniejszej pary w kraju. W pościg za nimi rusza wkrótce stary policyjny wyga (brawurowa rola znanego z roli głowy rodu w Czasem słońce, czasem deszcz" Amitabha Bachchana), który za wszelką cenę pragnie ich odnaleźć i unieszkodliwić.
Film otrzymał szereg nagród indyjskiego przemysłu filmowego, w tym za najlepszą ścieżkę dźwiękową i choreografię do piosenki Kajra Re" (z udziałem Aishwary Rai). Sama piosenka zaśKajra Re" została wybrana utworem roku 2005.
Dodatki: Na planie filmu, 10 usuniętych scen, niewykorzystane ujęcia, teledysk B&B, na planie teledysku B&B, oficjalna premiera soundtracku, teasery filmu i piosenek, indyjski zwiastun, plakat.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o filmie "Bunty i Babli (DVD)"