pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Filmy »
»
Bella i Sebastian cz. 1
film:

Bella i Sebastian cz. 1

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Telewizja Polska
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: Digipack
EAN: 5902739660966
Data: 2019-04-16
29.86  39.99  10.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bella i Sebastian to poruszająca opowieść o przyjaźni i dorastaniu. Scenariusz serialu powstał na motywach popularnej powieści - o tym samym tytule - autorstwa Cécile Aubry.

Wzbudzający respekt, ale w gruncie rzeczy dobroduszny pies i jego urwisowaty opiekun to niepoprawni poszukiwacze przygód. Jeśli nie tropią legendarnego smoka, to sprawdzają, na czym polega magia "dnia świstaka", albo próbują życia w pasterskim szałasie. Bywa i niebezpiecznie, i beztrosko, przerażająco i sielankowo, smutno albo wesoło, czasem poważnie, a czasem komicznie. Niezmiennie jednak duet alpejskich psotników walczy o swoje dobre imię i niesie pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Sebastian mieszka w małej alpejskiej wiosce pod opieką przybranego dziadka. Urwisowaty dziewięciolatek nie przepada za szkołą i najchętniej włóczyłby się bez końca po górach wraz z Bellą - ogromnym, wzbudzającym respekt psem. Niezwykła więź łącząca tych dwoje ma wpływ na całą miejscową społeczność, niektórzy, bowiem postrzegają Bellę, jako niebezpieczną bestię, nie zdając sobie sprawy z jej prawdziwej natury. Sebastian nie ustaje w wysiłkach, by przełamać lęk i nieufność mieszkańców, wpadając przy okazji w coraz to nowe tarapaty.

Film „Bella i Sebastian cz. 1” - oprawa Digipack - Producent/dystrybutor:Telewizja Polska. Cena 29.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Pies kot i... - okładka filmu

Pies kot i...

Jolanta Karczewska, Roman Huszczo
Tajemnice wiklinowej zatoki - okładka filmu

Tajemnice wiklinowej zatoki

Jerzy M. Siatkiewicz, Wiesław Zięba