pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wyprawa błazna

autor:

Robin Hobb

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381465113
Data: 2019-03-13
30.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Druga część trylogii Bastard i Błazen.

Dawno, dawno temu Bastard i Błazen zmienili losy świata, doprowadzając do odrodzenia magii smoków i zapewniając sukcesję rodu Przezornych, a co za tym idzie - stabilność losów królestwa. Tak im się przynajmniej zdawało. Tymczasem Błaznowi grozi śmierć z rąk okrutnych istot o bladej skórze, które chcą rządzić światem.

Z jednej strony umierający Błazen, z drugiej intrygi na królewskim dworze, w które Bastard został uwikłany wbrew woli? Wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. Prześladowcy dawnego trefnisia porwali Pszczołę, by wykorzystać ją w roli, jaką planowali dla Błazna - jako potężną broń.

Bastard Rycerski Przezorny nie jest jednak bezbronny. Starożytna magia nadal płynie w jego żyłach i choć z upływem lat nieco stracił wprawę w fachu skrytobójcy, to przecież go nie zapomniał. Teraz w równej mierze wrogowie i przyjaciele dowiedzą się, że nie istnieje nikt groźniejszy od mężczyzny, który nie ma już nic do stracenia.

Audiobook „Wyprawa błazna” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 30.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.