pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Audiobook »
»
Psychologia płciowości (audiobook)
audiobook:

Psychologia płciowości (audiobook)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Agape
Rok wyd.: 2017
EAN: 9788364774508
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 23.99 złpozycja niedostępna

Psychologia płciowości (audiobook) - o. Karol Meissner OSB - opis audiobooka:

Płyta zawiera cykl wykładów wygłoszonych przez o. Karola Meissnera OSB w Studium Rodziny przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a także w innych ośrodkach i duszpasterstwach rodzin.

Autor, znany duszpasterz i lekarz, podejmuje takie kwestie jak: zadowolenie płciowe, funkcje płci w małżeństwie i w celibacie, stosunek seksualny, zasady wychowania kobiety i mężczyzny, płciowość a lęki, zachowania seksualne rodzące cierpienie itp.

Połączenie głębokiej wiedzy i doświadczenia o. Karola z jego przystępnym językiem i poczuciem humoru to gwarancja prawdziwej uczty duchowej dla słuchaczy.

Wykłady zawarte na płycie były wygłaszane w Studium Rodziny przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a również w innych ośrodkach i duszpasterstwach rodzin. Pierwotnie wykłady zostały opracowane na zaproszenie studentów Wydziału Psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w czasach, gdy współpracowałem z duszpasterstwem akademickim tej uczelni. Opracowany program został zatwierdzony przez dziekana wydziału, jak również przez rektora uczelni. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia, miało miejsce znaczne ożywienie pracy duszpasterskiej z małżeństwami i z rodziną. Skłoniło szereg uczelni katolickich do podjęcia kursów formacyjnych. Tak powstały studia rodzinne w Krakowie, w Warszawie (w Łomiankach), w Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach. Studium przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim zostało zorganizowane przez panią prof. Dorotę Bielową, która zaprosiła mnie do wygłoszenia cyklu wykładów z psychologii płciowości. Powtarzałem je później w innych ośrodkach.

O. Karol Meissner OSB

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o audiobooku "Psychologia płciowości (audiobook)"
o. Karol Meissner OSB - autor m.in.:
Między tęsknotą a lękiem - pudełko audiobooku
Między tęsknotą a lękiem o. Karol Meissner OSB;
Nas dwoje i.... Rozmowy z narzeczonymi - okładka książki
Nas dwoje i.... Rozmowy z narzeczonymi i młodymi... o. Karol Meissner OSB, Bolesław Suszka;