pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Początek
audiobook:

Początek

autor:

Dan Brown

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381101448
Data: 2017-11-09
23.04  35.90  12.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda i specjalista od symboli, przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Tam przemierza ulice Madrytu, Barcelony, Sewilli i Bilbao w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ludzkość pytania:
Skąd pochodzimy?
Dokąd zmierzamy?
Brown zapełnił karty tej fascynującej powieści kodami, symbolami, odkryciami naukowymi, ciekawostkami religijnymi, historycznymi i architektonicznymi. Powiewu świeżości dodają opisy dzieł sztuki współczesnej i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych!
Bez względu na to kim jesteś i w co wierzysz, nie masz wpływu na to, co się wydarzy?
Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które "na zawsze zmieni oblicze nauki". Gospodarzem wieczoru jest Edmond Kirsch, czterdziestoletni miliarder i futurysta, którego oszałamiające wynalazki i śmiałe przepowiednie zapewniły my rozgłos na całym świecie. Kirsch, który dwadzieścia lat wcześniej był jednym z pierwszych studentów Langdona na Harvardzie, planuje ujawnić informację, która będzie stanowić odpowiedź na fundamentalne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.

Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, który pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha?

Audiobook „Początek” - oprawa CD - Wydawca: Sonia Draga. Cena 23.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Dan Brown - autor m.in.:
Produkty podobne:
To nie jest twoje dziecko - pudełko audiobooku

To nie jest twoje dziecko

Małgorzata Falkowska
Krótka historia czasu - pudełko audiobooku

Krótka historia czasu

Stephen Hawking
Ziemia obiecana (CD) - pudełko audiobooku

Ziemia obiecana (CD)

Władysław S. Reymont
Pinokio - pudełko audiobooku

Pinokio

Carlo Collodi
Lalka - okładka płyty

Lalka

Bolesław Prus