pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
audiobook:

Hologram dla króla

autor:

Dave Eggers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788379998258
Data: 2016-06-21
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis audiobooka:

Alan Clay, pracownik amerykańskiej firmy informatycznej Reliant Systems, chce poukładać swoje życie. Usiłuje zapanować nad podziałami w rodzinie, ale przede wszystkim pragnie ustabilizować swoją sytuację materialną, aby zapewnić córce możliwość kontynuowania nauki w college u.

W związku z tym Alan udaje się do Arabii Saudyjskiej. Zamierza sprzedać królowi Abdullahowi, władcy azjatyckiego państwa, system transmisji telekonferencji z wykorzystaniem holografii, który posiada Reliant Systems. Jeśli się to uda, król przyzna firmie kontrakt na budowę sieci informatycznej dla jednej z metropolii, a prowizja Alana rozwiąże wszystkie trapiące go problemy.

Gdy mężczyzna wraz z współpracownikami przybywa na miejsca, monarcha ma dopiero przyjechać. W miarę jak dni oczekiwania przeradzają się w tygodnie, sytuacja staje się coraz bardziej komiczna. Alana wciąga świat miraży, w którym nadzieje i marzenia mienią się i znikają w upalnym pustynnym słońcu?
"Najlepsza książka Eggersa. Polityczna, ale nie moralizatorska, mniej konceptualna, bardziej psychologiczna i skupiona na ludzkich sprawach bardziej niż jakakolwiek inna powieść tego autora". London Review of Books
Czyta Krzysztof Plewako-Szczerbiński

Audiobook „Hologram dla króla” - oprawa CD - Wydawca: Sonia Draga.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]