pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Niebieski autobus (CD mp3)
audiobook:

Niebieski autobus (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788327267948
Data: 2020-12-03
20.56  22.89  2.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Miśka Pietkiewicz dorasta w epoce kanek na mleko i chronicznych braków w zaopatrzeniu. Jej rodzinę trudno określić mianem pospolitej. Największą dumą taty jest mocna głowa i wysoka jakość produkowanego przezeń bimbru. Mama beznadziejnie marzy o prawdziwym segmencie pokojowym i prowadzeniu kiosku z gazetami. Babka Bronia z rozrzewnieniem wspomina swoją karierę suflerki w prawdziwym teatrze i budzi powszechny szacunek w dni wypłaty renty, a wujek Roman do perfekcji opanował sztukę uwodzenia i tylko Temida nie chce się poddać jego czarowi.

Dzieciństwo Miśki rozświetlone blaskiem kineskopu telewizora, zdobytego przez wuja w niejasnych okolicznościach; dojrzewaniu zaś towarzyszy ogród pana Sybiduszki, miejscowego strażaka.

Pewnego dnia Miśka wsiada w niebieski autobus i wyposażana w obrazek Najświętszej Panienki, butelkę bimbru i słoik smalcu, wyrusza na podbój wielkiego świata. Tylko czy dojedzie tam, gdzie chce dotrzeć - do domu

Audiobook „Niebieski autobus (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 20.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Barbara Kosmowska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Nie ma (CD mp3) - pudełko audiobooku

Nie ma (CD mp3)

Mariusz Szczygieł
Autobus energii - pudełko audiobooku

Autobus energii

Jon Gordon
Niepokorne Klara - pudełko audiobooku

Niepokorne Klara

Agnieszka Wojdowicz
Niepokorne Eliza - pudełko audiobooku

Niepokorne Eliza

Agnieszka Wojdowicz