Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w I-szej pozycji (na skrzypce) - Anna Klubczewska - opis książki:
Materiały kompleksowo wyjaśniające w sposób zwięzły, prosty i z ćwiczeniami podstawowe pojęcia związane z grą na skrzypcach: nuty, rytm, pauzy, kropki, grupy rytmczne, takt, metrum, tempo, pięciolinia, klucz wiolinowy, palcowanie, smyczkowanie, interwały, struna, znaki przykluczowe, tonacja, strój naturalny, artykulacja, dynamika.
Książka „Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w I-szej pozycji (na skrzypce)” - oprawa miękka - Wydawnictwo Muzyczne CONTRA. Książka posiada 83 stron i została wydana w 2002 r. Cena 29.60 zł. Zapraszamy na zakupy!
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w I-szej pozycji (na..."