pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce. - okładka książki
książka:

Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce. Wyzwania XXI wieku. Zeszyty naukowe 96

autor: Emil Panek

Dane szczegółowe:

Cena wydawcy: 32.00 złpozycja niedostępna

Opis:

Zeszyt Naukowy poświęcony jest Profesorowi Zbigniewowi Czerwińskiemu - wybitnej postaci w ponad 82-letniej historii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Zeszyt został wydany z okazji jubileuszu 80 urodzin Profesora.
Opracowanie składa się z dwóch części. Pierwsza z nich jest poświęcona Profesorowi Zbigniewowi Czerwińskiemu. Zawiera wiele faktów z Jego życia oraz bardzo bogaty dorobek naukowy Profesora, przybliżając nam w ten sposób Jego sylwetkę. Profesor, jeden z najwybitniejszych współczesnych ekonomistów polskich, nie tylko stworzył swoistą szkołę ekonometrii, nazywaną dzisiaj poznańską szkołą ekonometrii, ale dochował się kilkuset magistrów, wielu doktorów, kilkunastu profesorów, jednego dziekana, by nie wspomnieć o dwóch rektorach tej Uczelni.
Profesorowi są dedykowane opracowania i artykuły, będące pokłosiem I Otwartego Seminarium Naukowego Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej pod hasłem "Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce - wyzwania XXI wieku", które znalazły się w drugiej części Zeszytu.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Emil Panek - autor m.in.:

Produkty podobne:

Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018 roku.