pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Wyznania - okładka książki
Wyznania pozycja dostępna
»
»
»
Radykalni. Z Budzym, Dzikim i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz. Z...
»
»
»
książka:

Radykalni. Z Budzym, Dzikim i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz. Z Maleo rozmawia Dziki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Księgarnia św. Jacka
Oprawa: miękka
Ilość stron: 152 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788370305598
ISBN: 978-83-7030-559-8
Data: 2006-03-10
Cena wydawcy: 9.00 złpozycja niedostępna

Radykalni. Z Budzym, Dzikim i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz. Z Maleo rozmawia Dziki - Marcin Jakimowicz - opis książki:

Bestseller wydawniczy. Kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Polsce przeczytało już o nieoczekiwanych nawróceniach na katolicyzm znanych muzyków polskiej niezależnej sceny rockowej. Książka zawiera poruszające świadectwa: Tomka Budzyńskiego (Siekiera, Armia), Darka Malejonka (Kultura, Izrael, Armia, Houk), Piotra "Stopy” – Żyżelewicza (Armia, Voo Voo) i Grzegorza "Dzikiego” (anarchisty związanego przez lata z Armią) nagrywających obecnie razem jako zespół 2Tm 2,3 płyty z czadową muzyką na chwalę Pana. Naprawdę mocna lektura!
Przychodzili kobiety do zakrystii i mówiły: "Proszę księdza, tuta jeden taki z zielonymi włosami i kolczykiem w nosie przystępuje do Komunii świętej. Niech ksiądz uważa, bo może on hostię wypluwa do rękawa i później bezcześci”. A księdzem był koleś, który uczestniczył przy moim nawróceniu. Póki kobiecina była w zakrystii, jakoś się opanował, ale gdy tylko wyszła, to tak ryknął śmiechem…
Dziki
Kim ja, kurczę jestem, że ktoś za mnie umiera taką śmiercią? I co bym pięknego nie zrobił – Jezus umarł na krzyżu. Ja Go doświadczyłem w trakcie śmierci, bo gdy umarła moja żona, ja umierałem wraz z nią. Byłem chodzącym trupem. I przyszedł Pan Jezus. Nie widziałem Go, nie wiem. Jak On wygląda, ale przyszedł do mnie ze swoim pokojem, radością i przede wszystkim z życiem. Bo ja dopiero teraz zacząłem żyć.
Stopa
Wiedziałem jedno: albo umrę, albo zwariuję. (…) I w tym momencie zobaczyłem słowa "Jezus”, które spostrzegłem jak taki krótki błysk, chwyciłem się tego jak tonący brzytwy i z głębi serca zacząłem krzyczeć: "Jezu! Ratuj mnie!”
Maleo

Książka „Radykalni. Z Budzym, Dzikim i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz. Z Maleo rozmawia Dziki” - oprawa miękka - Wydawnictwo Księgarnia św. Jacka.

Książka posiada 152 stron i została wydana w 0000 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Radykalni. Z Budzym, Dzikim i Stopą rozmawia Marcin Jakimowicz. Z..."
Marcin Jakimowicz (red.) - autor m.in.:
Słodkie kłamstwa. 24 godziny na - okładka książki
Słodkie kłamstwa. 24 godziny na dobę ks. Rafał Jarosiewicz, Marcin Jakimowicz;
Z góry dziękuję! - okładka książki
Z góry dziękuję! ks. Rafał Jarosiewicz, Marcin Jakimowicz;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wolni od niemocy - okładka książki
Wolni od niemocy o. Augustyn Pelanowski OSPPE