pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
Odnaleziona córka - okładka książki
książka:

Odnaleziona córka

autor: Mary Williams

Dane szczegółowe:

Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788324147496
ISBN: 9788324147496
Data: 2013-07-17
pozycja niedostępna

Opis:

Niezwykła autobiografia dziewczyny, którą Jane Fonda adoptowała i wyrwała z koszmaru przemocy, biedy i molestowania Odnaleziona córka jest autobiografią niezwykłą. Mary Williams przeżyła więcej niż tuzin innych kobiet razem wziętych. Niektóre doświadczenia były brutalne, inne szczęśliwe, ale każdy aspekt swojej niezwykłej podróży traktuje z jednakową przejrzystością, uczciwością, współczuciem i z ujmującym poczuciem humoru.

Jestem zachwycona tą książką,tym życiem, tą niezapomnianą historią silnej i niezłomnej dziewczyny.

Elizabeth Gilbert, autorka Jedz, módl się, kochaj Mary dorastała w latach 70. w Oakland w Kalifornii. Rodzice działali w ruchu Czarnych Panter, ojciec latami siedział w więzieniu za postrzelenie policjantów, starsza siostra była nastoletnią prostytutką, a porywcza matka nie potrafiła wychowywać samotnie sześciorga dzieci...

Kiedy Mary ma trzynaście lat, dostaje zaproszenie na wakacyjny obóz dla dzieci prowadzony przez Jane Fondę i jej męża. Naobozie rozkwita, a podczas kolejnych wakacji zaczyna zwierzać się Jane. Wyjawia jej, że przeżyła koszmar molestowania. Jane zapewnia jej opiekę i leczenie, a potem proponuje, żeby zamieszkała w jej posiadłości.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Produkty podobne:

Stale w ruchu - okładka książki
Stale w ruchu Oliver Sacks
Czwartek, 21 Czerwca 2018 roku.