pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
Środki prawne przeciwdziałania - okładka książki
książka:

Środki prawne przeciwdziałania bezrobociu

autor: Ewa Staszewska

Dane szczegółowe:

Wydawca: Wolters Kluwer business
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 284 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788326438073
ISBN: 9788326438073
Data: 2012-08-30
pozycja niedostępna

Opis:

Walka z bezrobociem wymaga przyjęcia i realizowania odpowiedniej polityki w tym zakresie. Jednym z najważniejszych instrumentów, jakimi państwo dysponuje w walce z bezrobociem, jest niewątpliwie prawo. W publikacji przedstawiono wszystkie rozwiązania przewidziane w przepisach prawnych, których celem jest przeciwdziałanie bezrobociu w Polsce. Ta problematyka nie była dotychczas przedmiotem kompleksowego opracowania, a niniejsza pozycja jest próba wypełnienia tej luki.

Adresaci: Książka adresowana jest do szerokiego kręgu odbiorców. Są wśród nich przede wszystkim pracownicy urzędów pracy oraz pracodawcy, dla których opracowanie może być źródłem informacji o możliwościach zatrudniania osób bezrobotnych w ramach pracowniczych i niepracowniczych form zatrudnienia z wykorzystaniem środków Funduszu Pracy czy PFRON.

Pogłębiona analiza przepisów prawa w zakresie przeciwdziałania bezrobociu oraz zaprezentowane orzecznictwo powodują, że z książki skorzystają prawnicy praktycy, a także pracownicy naukowi zajmujący się szeroko rozumiana problematyka bezrobocia - zwłaszcza przedstawiciele prawa pracy oraz ekonomii.

Stan prawny na 1 lipca 2012

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Ewa Staszewska - autor m.in.:

Pokolenia - co się zmienia? Kompendium - okładka książki
Pokolenia - co się zmienia? Kompendium zarządzania... Justyna Kliombka-Jarzyna, Magdalena Kuba, Aleksandra Stankiewicz, Ewa Staszewska, Izabela Warwas;
Ustawa o rehabilitacji zawodowej - okładka książki
Ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej... Edyta Bielak-Jomaa, Magdalena Paluszkiewicz, Ewa Staszewska, Mirosław Włodarczyk, Tatiana Wrocławska;

Produkty podobne:

Mechanizmy prawne zarządzania dziedzictwem - okładka książki
Mechanizmy prawne zarządzania dziedzictwem kultury Alicja Jagielska-Burduk, Wojciech Szafrański, Łukasz Gaweł
Czwartek, 24 Maja 2018 roku.