pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
Szlak transsyberyjski. Moskwa - - okładka książki
książka:

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin

Dane szczegółowe:

  • Wydawca: Bezdroża
  • Rok wydania: 2012
  • Oprawa: miękka
  • Ilość stron: 448 s.
  • Wymiar: 120x170 mm
  • EAN: 9788324649471
  • ISBN: 978-83-246-4947-1
  • Data: 2012-05-18
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna

Opis:

Przejazd koleją transsyberyjską z Moskwy do Pekinu jest niemałą atrakcją. Nic dziwnego - po drodze podziwiać możemy stolicę Rosji, dzikie obszary Przybajkala, dziewiczą Mongolię z bezkresem stepów, górami Ałtaj czy pustynią Gobi i wreszcie atrakcje północnych Chin, ze sławnym Murem Chińskim i Pekinem.

Szlak transsyberyjski. Moskwa - Bajkał - Mongolia - Pekin to IV wydanie cieszącej się ogromną popularnością publikacji. Przewodnik został tak pomyślany, by służył praktyczną pomocą zarówno w fazie planowania wyjazdu, jak i podczas samej podróży oraz by dostarczał jak najwięcej informacji krajoznawczych i był dobrąlekturą do poduszki". Rozdziały wstępne opisują przejazd Koleją Transsyberyjską oraz przybliżają historię szlaku. Kolejne części stanowią rodzaj miniprzewodników po Moskwie, południowym Przybajkalu, Mongolii i Pekinie.

Przewodniki Bezdroży przybliżają historie i kulturę opisywanych miast oraz oprowadzają po ich najbardziej fascynujących zakątkach. Treść uporządkowano dla wygody w układzie trasowym. Opisom zabytków i innych atrakcji turystycznych towarzysza przejrzyste mapy oraz ramki z ciekawostkami, czyniące z przewodnika pasjonującą lekturę nie tylko w czasie podróży. Informacje praktyczne pomagają zaplanować wyjazd i odnaleźć się w odwiedzanym miejscu. Całość zamyka praktyczny mini-słowniczek.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Produkty podobne:

Bajkał i Góry Przybajkala - okładka książki
Bajkał i Góry Przybajkala Alicja Łukowska, Jędrzej Łukowski
Sri Lanka. Travelbook - okładka książki
Sri Lanka. Travelbook Paweł Szozda
Czwartek, 19 Kwietnia 2018 roku.