pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz...
książka:

Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać. Seria: Psychologia i wiara

Dane szczegółowe:
Wydawca: W Drodze
Rok wyd.: 2004
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788370337322
ISBN: 978-83-7033-732-2
Data:2001-01-23
Cena wydawcy: 29.99 złpozycja niedostępna

Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać. Seria: Psychologia i wiara - Anna A. Terruwe, Conrad W. Baars - opis książki:

Anna A. Terruwe i Conrad W. Baars, holenderscy psychiatrzy z wieloletnią praktyką terapeutyczną, opisują przyczyny, skutki i sposoby leczenia odkrytej przez siebie jednostki chorobowej, nazwanej zespołem niezaspokojenia emocjonalnego.
Są autorami licznych książek, z których dwie ukazały się nakładem Wydawnictwa W drodze: Integracja psychiczna. O nerwicach i ich leczeniu (Terruwe i Baars) oraz Psychologia miłości i seksualności (Baars).
Ludzie jako jednostki społeczne bezwzględnie potrzebują emocjonalnego kontaktu z innymi osobami. Nie mogą oni jednak być otwarci na innych, jeśli wcześniej nie zostali obdarzeni bezinteresowną miłością. Bez tej afirmacji skazani są na niepewność własnej wartości. Żadne osiągnięcia zawodowe czy intelektualne - choćby nie wiem jak spektakularne - nie są w stanie zastąpić tego emocjonalnego niedostatku. To miejsce może zapełnić tylko bezwarunkowa miłość drugiej osoby.

Książka „Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać. Seria: Psychologia i wiara” - oprawa miękka - Wydawnictwo W Drodze.

Książka posiada 232 stron i została wydana w 2004 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz..."
Anna A. Terruwe, Conrad W. Baars - autor m.in.:
Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, - okładka książki
Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś... Anna A. Terruwe, Conrad W. Baars;