pokaz koszyk
autor tytuł  24h
Przecena
okładka książki - Kult. Biała księga

książka: Kult. Biała księga autor:

Dane szczegółowe:

  • Wydawca: IN ROCK
  • Rok wydania: 2009
  • Oprawa: twarda
  • Ilość stron: 568 s.
  • Wymiar: 240x330 mm
  • EAN: 9788392699125
  • ISBN: 9788392699125
  • Data: 2009-11-19
Cena: 19.99 złpozycja niedostępna

Kult. Biała księga - opis produktu:

KULT jest bezsprzecznie jednym z największych polskich zespołów, który w ciągu 27 lat, zyskał sobie nie tylko olbrzymie rzesze fanów, ale zarazem uznanie krytyków. Kazik Staszewski, niejednokrotnie zaskakuje niekonwencjonalnymi tekstami. Mimo to pozostaje autorytetem zarówno młodzieży jak i dorosłych.
"KULT.BIAŁA KSIĘGA" to nie tylko oficjalna książka opowiadająca historię każdej piosenki jednego z największych polskich zespołów, ale zarazem wysokiej klasy album, prezentujący niespełna tysiąc zdjęć, z których większość nie była nigdy dotąd publikowana.
Wiesław Weiss przez bardzo długi czas zbierał materiały robiąc wnikliwe wywiady ze wszystkimi osobami, które kiedykolwiek były związane z zespołem. Zawartość każdej płyty analizowana jest, więc, w różnych ujęciach, poprzez pryzmat osób z nią związanych. To pozwala uzyskać czytelnikowi niepowtarzalny, wielowymiarowy, obraz historii KULTU.
Ogrom nowych informacji, przeplecionych faktami, ciekawymi anegdotami i mnóstwem zdjęć, niezwykle przybliżają postać charyzmatycznego Kazika, jak i innych, zarówno obecnych jak i byłych członków zespołu. Ciekawa szata graficzna, jak i wysoka jakość wydania sprawią natomiast, że pozycja ta oprócz swojej unikatowej zawartości będzie stanowiła wyjątkowy element każdej biblioteczki.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Wiesław Weiss - pozostałe produkty w naszej księgarni:

okładka książki - The Police
The Police
Wiesław Weiss;

Produkty podobne:

okładka książki - Metallica
Metallica
Chris Ingham
okładka książki - KSU. Rejestracja buntu
KSU. Rejestracja buntu
Krzysztof Potaczała
Czwartek, 26 Maja 2016 roku.