pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
Kult. Biała księga - okładka książki
książka:

Kult. Biała księga

autor: Wiesław Weiss

Dane szczegółowe:

Wydawca: IN ROCK
Rok wyd.: 2009
Oprawa: twarda
Ilość stron: 568 s.
Wymiar: 240x330 mm
EAN: 9788392699125
ISBN: 9788392699125
Data: 2009-11-19
pozycja niedostępna

Opis:

KULT jest bezsprzecznie jednym z największych polskich zespołów, który w ciągu 27 lat, zyskał sobie nie tylko olbrzymie rzesze fanów, ale zarazem uznanie krytyków. Kazik Staszewski, niejednokrotnie zaskakuje niekonwencjonalnymi tekstami. Mimo to pozostaje autorytetem zarówno młodzieży jak i dorosłych.
"KULT.BIAŁA KSIĘGA" to nie tylko oficjalna książka opowiadająca historię każdej piosenki jednego z największych polskich zespołów, ale zarazem wysokiej klasy album, prezentujący niespełna tysiąc zdjęć, z których większość nie była nigdy dotąd publikowana.
Wiesław Weiss przez bardzo długi czas zbierał materiały robiąc wnikliwe wywiady ze wszystkimi osobami, które kiedykolwiek były związane z zespołem. Zawartość każdej płyty analizowana jest, więc, w różnych ujęciach, poprzez pryzmat osób z nią związanych. To pozwala uzyskać czytelnikowi niepowtarzalny, wielowymiarowy, obraz historii KULTU.
Ogrom nowych informacji, przeplecionych faktami, ciekawymi anegdotami i mnóstwem zdjęć, niezwykle przybliżają postać charyzmatycznego Kazika, jak i innych, zarówno obecnych jak i byłych członków zespołu. Ciekawa szata graficzna, jak i wysoka jakość wydania sprawią natomiast, że pozycja ta oprócz swojej unikatowej zawartości będzie stanowiła wyjątkowy element każdej biblioteczki.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Kupujący Kult. Biała księga zamówili również:

Produkty podobne:

Idę tam gdzie idę. Kazik Staszewski. - okładka książki
Idę tam gdzie idę. Kazik Staszewski. Autobiografia Kazik Staszewski, Rafał Księżyk
KSU. Rejestracja buntu - okładka książki
KSU. Rejestracja buntu Krzysztof Potaczała
Sobota, 23 Czerwca 2018 roku.